Sık Sorulan Sorular

Mikroes Bilişim olarak en çok aldığımız
soruları ve cevaplarını sizler için derledik...

Sık Sorulan Sorular

Mikroes Bilişim olarak sizlerle aylık bakım anlaşması yapıyoruz . Yaptığımız bu aylık bakım anlaşması ile verdiğimiz hizmetler ;
– Sizlerin ayağına kadar gelip cihazlarınızın kontrollerini yapıyoruz .
– Gerektiği durumda uzaktan bağlantı ile sorunlarınızı çözüyoruz .
– İhtiyacınız olduğu zaman 7/24 canlı destek
– Aylık olarak yedek alma işlemi
– Lisanslı program satışı ve destek
– Arızalı cihazların onarılması
– Yazıcı Bakımı / Toner Tedariği

Mikroes Bilişim olarak sizlere uzaktan bağlantı ile “uzaktan teknik hizmet veriyoruz”. Eğer cihazlarınızdaki problem teknik bir problem değil ise uzaktan bağlantı ile anında çözüyoruz .Böylelikle vakitten tasarruf sağlamış oluyoruz .

Bir web sitesinin kaç günde teslim edileceği tamamen istediğiniz siteye bağlıdır . Eğer şık ve sade bir şey isterseniz 3 ile 10 gün arasında teslim edilir ancak şık ve karmaşık bir site yaptırmak isterseniz 7-20 gün arasında teslim edilir .

SEO uzmanlarımız tarafından sizlere ait web sitesi için oluşturduğu yüzlerce hatta binlerce kelimeler ile web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda çıkması için yaptığı çalışmalardır . Tabi ki SEO sadece anahtar kelimeyle sınırlı değildir . SEO’nun faydası ise web sitenizle ilgili aramalarda üst sıralarda yer alarak ilgili kullanıcıların web sitenize ulaşmasıdır .

Fiyat bilgilerine ulaşmak için iletişim formunu doldurabilir ve “Bize Ulaşın” kısmındaki telefon numarası ,e-mail bilgileri ile bizlere ulaşıp fiyat bilgisi alabilirsiniz . 

Bize Yazın Biz Size Geri Dönüş Yapalım !

×